Rzeszowskie KultURalia Studenckie 2019

Kontakt

Kamila Sikorska

Koordynator Główny
kamila.sikorska@urz.pl
530 861 573

Kinga Bednarz

Koordynator ds. Strefy VIP
bednarz.kinga@gmail.com
888 359 277

Wioletta Krac

Koordyantor ds. Strefy Samorządowca
wioletta.krac@onet.pl
516 180 235

Wojciech Socha

Koordynator Sztabu Projektowego
wojciech.socha@urz.pl
884 759 528

Olimpia Jeleń

Koordynator Sztabu Promocji
olimpia.jelen@urz.pl
510 585 742

Jakub Rzeźniczek

Koordynator ds. Partnerów
jakub.rzezniczek@urz.pl
535 206 113

Kinga Kruczek

Koordynator ds. Korowodu i ds. Artystów
kinga.kruczek@urz.pl
796 054 165

Marcelina Misiewicz

Koordynator ds. Sceny na rynku
marcelina.misiewicz@urz.pl
530 081 617

Łukasz Stępień

Koordynator ds. Zabezpieczenia Medycznego
lukasz.stepien@urz.pl
515 579 493

Sebastian Rzeszutek

Koordynator ds. Dokumentacji
sebastian.rzeszutek@urz.pl
601 259 995

Patrycja Barzycka

Kierownik Biura
patrycja.barzycka@urz.pl
530 690 909

Szymon Sroczyński

Koordynator ds. Biletów
szymon.sroczynski@urz.pl
694 094 787

Kamil Trojnar

Koordynator ds. Sceny Głównej
kamil.trojnar@urz.pl
505 136 128

Mateusz Śliwa

Koordynator ds. Strefy Klubowej
mateusz.sliwa@urz.pl
665 480 442

Damian Gałan

Koordynator ds. Bezpieczeństwa i Sztabu Technicznego
damian.gałan@urz.pl
790 323 852