IV Podkarpacki festiwal kulturalia 2016
9-21 maja

Koncerty

18 Maja

Before KultURaliowy pod Palmą
Koncert zespołu Akcent

19 maja

Luxtorpeda
Lao Che
Le Moor
Voo Voo
„Placówka 44”: Organek,
Tomek Makowiecki,
Barbara Derlak (Chłopacy kontra Basia),
Justyna Święs (The dumplings),
Barbara Wrońska (Pustki)
Oversoul
Silent Jester
Clockwork Mind

20 maja

Playboys
Boys
Mario Bischin
Long & Junior
Piękni i Młodzi
Magic
Di Dżej Mietek

21 maja

Acid Drinkers
Quebonafide
Te-Tris
Wańka Wstańka
Jelonek
Hysteria
Zbuku

Kontakt

Uploaded image

Karolina Sobala

Główny Koordynator IV Podkarpackiego Festiwalu „Kulturalia” 2016
731-150-592
karolina.sobala@urz.pl
Uploaded image

Justyna Ogrodzka

Koordynator ds. Wydarzeñ kulturalnych
723-086-728
justyna.ogrodzka@urz.pl
Uploaded image

Robert Karnaś

Koordynator ds. Wydarzeñ sportowych
787-164-446
robert.karnas@urz.pl
Uploaded image

Karolina Borowiec

Koordynator ds. Korowodu
505-294-773
karolina.borowiec@urz.pl
Uploaded image

Marta Guziakiewicz

Rzecznik Prasowy SSUR
516-700-209
marta.guziakiewicz@urz.pl
Uploaded image

Kamila Sikorska

Koordynator konkursu Student ma Talent
530-861-573
kamila.sikorska@urz.pl
Uploaded image

Kamil Trojnar

Koordynator ds. Zespołów i sceny
505-136-128
kamil.trojnar@urz.pl
Uploaded image

Damian Strojny

Kierownik biura
damian.strojny@urz.pl
Uploaded image

Paulina Zwierzyńska

Koordynator VIP ROOM
785-097-284
paulina.zwierzyńska@urz.pl
Uploaded image

Piotr Moroch

Koordynator ds. bezpieczeństwa
888-904-731
piotr.moroch@urz.pl

wydarzenia

Facebook