VI Podkarpacki Festiwal Kulturalia 14-26 maja 2018

Koncerty

24 Maja Koncerty Sceny Klubowej

Key C
D-Teey
EBS
DJ Mina

25 maja

Faster
MeGustar
Nowator
Masters
Camasutra
Afterparty

26 maja

Silent Jester
WSK
Forteca
Poparzeni Kawą Trzy
Nocny Kochanek
Quebonafide
Bracia Figo Fagot

Kontakt

Łukasz Stępień

Główny Koordynator
lukasz.stepien@urz.pl

Dawid Urban

Koordynator Wydarzeń Sportowych
dawid.urban@urz.pl

Wojciech Socha

Koordynator Wydarzeń Kulturalnych
wojciech.socha@urz.pl

Klaudia Błasiak

Koordynator ds. Dokumentacji
klaudia.blasiak@urz.pl

Marta Łukasik

Koordynator ds. Sceny Głównej
marta.lukasik@urz.pl

Kamila Sikorska

Koordynator ds. Zabezpieczenia Medycznego
kamila.sikorska@urz.pl

Olimpia Jeleń

Koordynator Sztabu Promocji
olimpia.jelen@urz.pl

Kinga Kruczek

Koordynator ds. Korowodu
kinga.kruczek@urz.pl

Marcelina Misiewicz

Koordynator ds. Sceny na Rynku
marcelina.misiewicz@urz.pl

Justyna Paryniak

Koordynator ds. Vip Room i Strefy Samorządowca
justyna.paryniak@urz.pl

Damian Gałan

Koordynator ds. Bezpieczeństwa i Sztabu Technicznego
damian.galan@urz.pl

Mateusz Śliwa

Koordynator ds. Partnerów
mateusz.sliwa@urz.pl

wydarzenia