V Podkarpacki Festiwal Kulturalia Maj 2017

Koncerty

18 Maja

Before KultURaliowy pod Palmą
Koncert zespołu Akcent

19 maja

Luxtorpeda
Lao Che
Le Moor
Voo Voo
„Placówka 44”: Organek,
Tomek Makowiecki,
Barbara Derlak (Chłopacy kontra Basia),
Justyna Święs (The dumplings),
Barbara Wrońska (Pustki)
Oversoul
Silent Jester
Clockwork Mind

20 maja

Playboys
Boys
Mario Bischin
Long & Junior
Piękni i Młodzi
Magic
Di Dżej Mietek

21 maja

Acid Drinkers
Quebonafide
Te-Tris
Wańka Wstańka
Jelonek
Hysteria
Zbuku

Kontakt

Przesłany obraz

Justyna Ogrodzka

Główny Koordynator IV Podkarpackiego Festiwalu „Kulturalia” 2017
justyna.ogrodzka@urz.pl
Przesłany obraz

Joanna Paździor

Koordynator sztabów ds. VIP Room oraz Korowodu
joanna.pazdzior@urz.pl
Przesłany obraz

Piotr Moroch

Koordynator ds. bezpieczeństwa
piotr.moroch@urz.pl
Przesłany obraz

Damian Strojny

Koordynator ds. dokumentacji
damian.strojny@urz.pl
Przesłany obraz

Karolina Sobala

Koordynator ds. sceny i zespołów
karolina.sobala@urz.pl
Przesłany obraz

Kamila Sikorska

Koordynator wydarzeń artystyczno-kulturalnych
kamila.sikorska@urz.pl
Przesłany obraz

Łukasz Stępień

Koordynator wydarzeń sportowych
lukasz.stepien@urz.pl
Przesłany obraz

Agnieszka Niedźwiedź

Koordynator konkursu Student ma talent
agnieszka.niedzwiedz@urz.pl
Przesłany obraz

Marta Guziakiewicz

Koordynator sztabu promocji, Rzecznik Prasowy SSUR
marta.guziakiewicz@urz.pl

wydarzenia