V Podkarpacki Festiwal Kulturalia 15-27 maja 2017

Koncerty

24 Maja

Before KultURaliowy pod Palmą
Koncert zespołu Playboys

25 maja

Paluch
Kękę
Poparzeni Kawą Trzy
Le Moor
Muode Koty
Hysteria
Qnabox
Koncert Patriotyczny Contra Mundum

26 maja

Sławomir
Jorrgus
Loverboy
De Lux
Marcus P
Gesek
Extazy
DJ Mamm’s
SportSupport

27 maja

Bracia Figo Fagot
Strachy na lachy
Wańka Wstańka
Farben Lehre
Diaboł Boruta
Barking Irons
YoungSoul
Bankai

Scena klubowa 25 maja

Babel
Belezze
Boogie
Clermont Ferrand
Cruzz
Ian
MEFI
Neven
REDLOW
Sequential

Scena klubowa 26 maja

ak9
Buyas
ColdOne
Marco Donati
Novosielsky
PEX
SandPokers
Satora
Skytone

Scena klubowa 27 maja

Arthur Yang
Bart Qukz (The Final End Set)
Carbox
Matt Nash
MDMA (Trance Set)
Orquell
Press Tone
RudeLies
SandPokers
Satora

Kontakt

Przesłany obraz

Justyna Ogrodzka

Główny Koordynator V Podkarpackiego Festiwalu „Kulturalia” 2017
justyna.ogrodzka@urz.pl
Telefon 723086728
Przesłany obraz

Joanna Paździor

Koordynator sztabów ds. Korowodu
joanna.pazdzior@urz.pl
Przesłany obraz

Piotr Moroch

Koordynator ds. bezpieczeństwa
piotr.moroch@urz.pl
Przesłany obraz

Damian Strojny

Koordynator ds. dokumentacji
damian.strojny@urz.pl
Przesłany obraz

Kamila Sikorska

Koordynator wydarzeń artystyczno-kulturalnych
kamila.sikorska@urz.pl
Przesłany obraz

Łukasz Stępień

Koordynator wydarzeń sportowych
lukasz.stepien@urz.pl
Przesłany obraz

Agnieszka Niedźwiedź

Koordynator konkursu Student ma talent
agnieszka.niedzwiedz@urz.pl
Przesłany obraz

Kamil Trojnar

Koordynator ds Sceny Głównej
kamil.trojnar@urz.pl
Przesłany obraz

Daniel Dudek

Koordynator Kulturaliowej Sceny Klubowej
daniel.dudek@urz.pl
Przesłany obraz

Magdalena Jaworowska

Koordynator ds. VIP Room
magdalena.jaworowska@urz.pl
Przesłany obraz

Krystian Kusy

Koordynator KultURaliowego Turnieju CS:GO
krystian.kusy@urz.pl
Przesłany obraz

Marta Łukasik

Koordynator ds artystów
marta.lukasik@urz.pl
Przesłany obraz

Paulina Hoim

Koordynator ds. informacji
paulina.hoim@urz.pl
Przesłany obraz

Marta Guziakiewicz

Koordynator sztabu promocji, Rzecznik Prasowy SSUR
Telefon 516700209
marta.guziakiewicz@urz.pl

wydarzenia